Auto Na Akumulator Dodge Charger R/T DLS-K12 24V7Ah Czerwony
Symbol: 29152
Dostępność: 26 szt.
Cena: 1314.00 Cena przed promocją: 1460.00 -10%
Symbol: 29152
Dostępność: 26 szt.
Cena: 1314.00 Cena przed promocją: 1460.00 -10%
Auto Na Akumulator Dodge Charger R/T DLS-K12 24V7Ah Czerwony
Wymiary opakowania:
138 cm x 69 cm x 34 cm
Waga opakowania:
30 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Dodge Charger R/T DLS-K12 |
| Kolor | Czerwony |
| Silnik | 2x200W |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 135cm x 68 cm x 50 cm |
| Prędkość | 8km/h |
| Masa Własna | 24kg |
| Max. Obciążenie | 50kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Zatrzymanie awaryjne z pilota (P), Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Wejście MP3, USB, Mikro SD, Bluetooth, MP3 |
| Długość towaru w centymetrach | 70 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 126 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 80 |
| Waga gabarytowa w gramach | 117600 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl