Auto Na Akumulator Mercedes Actros Ciężarówka Pilot MP3 LED Różowy 4x4
Symbol: 5241
Dostępność: 8 szt.
Cena: 1503.00 Cena przed promocją: 1670.00 -10%
Symbol: 5241
Dostępność: 8 szt.
Cena: 1503.00 Cena przed promocją: 1670.00 -10%
Auto Na Akumulator Mercedes Actros Różowy 4x4
Wymiary pojazdu:
126 cm x 68 cm x 102 cm
Waga opakowania:
30 cm
| Informacje o produkcie | |
| Marka | Mercedes |
| Model | Mercedes Actros HL358 |
| Kolor | Biały |
| Napęd | 4x45W |
| Akumulator | 2x12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | 3 Prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 126cm x 68cm x 102cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 30kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB, Mikro SD, Wejście MP3 |
| Długość towaru w centymetrach | 126 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 68 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 102 |
| Waga gabarytowa w gramach | 145656 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl