Auto Na Akumulator Mercedes + Naczepa XMX622B Światła LED Czerwony LCD
Symbol: 4243
Dostępność: 12 szt.
Cena: 1316.70 Cena przed promocją: 1463.00 -10%
Symbol: 4243
Dostępność: 12 szt.
Cena: 1316.70 Cena przed promocją: 1463.00 -10%
Auto Na Akumulator Mercedes + Naczepa XMX622B Czerwony LCD
Wymiary opakowania:
111 cm x 65 cm x 39 cm
64 cm x 59 cm x 31 cm
Waga opakowania:
36 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | XMX622B |
| Kolor | Czerwony |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 2x12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 143 cm x 72 cm x 67 cm |
| Prędkość | 3-8 km/h |
| Masa Własna | 23kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | - |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Panel dotykowy LCD MP4, MP3, USB |
| Długość towaru w centymetrach | 175 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 124 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 70 |
| Waga gabarytowa w gramach | 253166.67 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl