Auto Terenowe Na Akumulator Jeep JC666 Światła LED MP3 Pilot Pomarańczowy
Symbol: 6514
Dostępność: 9 szt.
Cena: 1397.70 Cena przed promocją: 1553.00 -10%
Symbol: 6514
Dostępność: 9 szt.
Cena: 1397.70 Cena przed promocją: 1553.00 -10%
Auto na akumulator Jeep JC666 Pomarańczowy
| Informacje o produkcie | |
| Marka | Jeep |
| Model | Jeep JC666 |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Napęd | 2x200W |
| Akumulator | 2x12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 123 cm x 88 cm x 80 cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 28,5kg |
| Max. Obciążenie | 35kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Zatrzymanie awaryjne z pilota (P), Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Wejście MP3, USB, Mikro SD, Bluetooth |
| Długość towaru w centymetrach | 70 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 120 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 60 |
| Waga gabarytowa w gramach | 84000 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl