DNA RV-4 - Zestaw bezprzewodowych mikrofonów
Symbol: 5908249802056
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1052.15 Cena przed promocją: 1169.06 -10%
Symbol: 5908249802056
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1052.15 Cena przed promocją: 1169.06 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Bezprzewodowy system mikrofonowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 4 |
| Zawartość opakowania | Zasilacz x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel audio x 1 |
| Zawartość opakowania | Odbiornik UHF x 1 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Latencja | 3 ms (max) |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe, bateryjne |
| Typ obsługiwanych baterii | 2 x AA |
| Zakres dynamiczny | 90 dB |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz |
| Częstotliwość mikrofonu | 30 - 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | >96 dB |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 520mm |
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.