Expressive E Osmose 61 - Syntezator Ekspresyjny MIDI
Symbol: OSMOSE 61
Dostępność: 17 szt.
Cena: 9778.28 Cena przed promocją: 10864.76 -10%
Symbol: OSMOSE 61
Dostępność: 17 szt.
Cena: 9778.28 Cena przed promocją: 10864.76 -10%
| Specyfikacja | |
| Polifonia | 24-głosowa |
| Kontroler Pitch Bend | Tak |
| Kontroler modulacji | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Syntezator, kontroler MPE MIDI, kontroler MIDI |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Waga produktu | 9,5 kg |
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Szerokość produktu | 1060 mm |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Ilość portów USB typu B | 1 |
| Wejścia do podłączenia pedału | 2 |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4" (6,35 mm) | 1 |
| Wyjście MIDI (5-pin) | 1 |
| Wejście MIDI (5-pin) | 1 |
| Liczba klawiszy klawiatury MIDI | 61 klaw. |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 405mm |
| Wysokość | 1350mm |
• Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia - wewnątrz znajdują się elementy mogące spowodować porażenie prądem.
• Zachowaj ostrożność przy podłączaniu do zasilania elektrycznego.