Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 Gen 6 350W
Symbol: 5906954761071
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1554.90 Cena przed promocją: 1727.67 -10%
Symbol: 5906954761071
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1554.90 Cena przed promocją: 1727.67 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ kół | Pneumatyczne |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Silnik | Prąd elektryczny |
| Dystans na jednym ładowaniu baterii (maks.) | 65 km |
| Średnica tylnych kół | 25,4 cm |
| Średnica przednich kół | 25,4 cm |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Pojemność baterii | 15 Ah |
| Moc szczytowa | 700 W |
| Moc silnika | 350 W |
| Głębokość produktu | 1180 mm |
| Wysokość produktu | 1180 mm |
| Waga produktu | 17,5 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Siedzisko w zestawie | Nie |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 1185mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 550mm |
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Używać tylko na zewnątrz, z dala od łatwopalnych materiałów.
• Przed użytkowaniem zapoznaj się z instrukcją obsługi.