Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8,5 Neolite 350W
Symbol: Akc028-3
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1315.51 Cena przed promocją: 1461.68 -10%
Symbol: Akc028-3
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1315.51 Cena przed promocją: 1461.68 -10%
| Specyfikacja | |
| Hamulec tył | Tak |
| Tempomat | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Model | Hulajnoga elektryczna |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Nóżka | Nie |
| Przedni błotnik | Nie |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Maksymalny zasięg działania | 5000 m |
| Napięcie baterii | 25,2 V |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Moc silnika | 250 W |
| Prąd ładowania | 1 A |
| Waga produktu | 12 kg |
| Szerokość | 540mm |
| Długość | 1120mm |
| Wysokość | 160mm |
• Używać tylko na zewnątrz, z dala od łatwopalnych materiałów.
• Przed użytkowaniem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.