Hulajnoga elektryczna Razor E90 Power Core Lightshow (13112122)
Symbol: 13112122
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1052.17 Cena przed promocją: 1169.08 -10%
Symbol: 13112122
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1052.17 Cena przed promocją: 1169.08 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ kół | Pełne |
| Rodzaj hamulca | Hamulec nożny |
| Nóżka | Tak |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Maksymalna prędkość | 16 km/h |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Mocowanie silnika | W tylnym kole |
| Maksymalne obciążenie | 54 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał ramy | Stal |
| Model | Hulajnoga elektryczna Power Core E90 |
| Żywotność baterii | 80 min |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Kwasowo - ołowiowa |
| Wysokość produktu | 860 mm |
| Głębokość produktu | 750 mm |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Waga produktu | 8,3 kg |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Siedzisko w zestawie | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 840mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 390mm |
• Przed użytkowaniem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Używać tylko na zewnątrz, z dala od łatwopalnych materiałów.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.