LEGO 11506 Botanicals - Bujające się roślinki
Symbol: 11506
Dostępność: 30 szt.
Cena: 80.59 Cena przed promocją: 89.54 -10%
Symbol: 11506
Dostępność: 30 szt.
Cena: 80.59 Cena przed promocją: 89.54 -10%
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 253 |
| Seria | BOTANICALS |
| Zalecany wiek | 9 lat+ |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Wysokość opakowania | 203 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 251 g |
| Szerokość opakowania | 188 mm |
| Głębokość opakowania | 45 mm |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 205mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl