LEGO 42228 Technic - Bolid McLaren MCL39 F1
Symbol: 42228
Dostępność: 30 szt.
Cena: 930.07 Cena przed promocją: 1033.41 -10%
Symbol: 42228
Dostępność: 30 szt.
Cena: 930.07 Cena przed promocją: 1033.41 -10%
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Technic |
| Ilość elementów | 1675 |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Głębokość produktu | 610 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Wysokość opakowania | 380 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,22 kg |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Szerokość opakowania | 560 mm |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 580mm |
| Wysokość | 115mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl