LEGO Art 31214 - LOVE
Symbol: 31214
Dostępność: 30 szt.
Cena: 306.59 Cena przed promocją: 340.66 -10%
Symbol: 31214
Dostępność: 30 szt.
Cena: 306.59 Cena przed promocją: 340.66 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Ilość elementów | 791 |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | LEGO® Art |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Głębokość opakowania | 118 mm |
| Szerokość opakowania | 382 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,49 kg |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Szerokość | 377mm |
| Długość | 117mm |
| Wysokość | 257mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl