LEGO Art 31220 - Claude Monet: Most nad stawem z liliami wodnymi
Symbol: 31220
Dostępność: 25 szt.
Cena: 828.42 Cena przed promocją: 920.47 -10%
Symbol: 31220
Dostępność: 25 szt.
Cena: 828.42 Cena przed promocją: 920.47 -10%
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Ilość elementów | 3179 |
| Seria | LEGO® Art |
| Szerokość produktu | 410 mm |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 510 mm |
| Szerokość opakowania | 378 mm |
| Głębokość opakowania | 118 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,7 kg |
| Wysokość opakowania | 555 mm |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 595mm |
| Wysokość | 130mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl