LEGO Botanical Collection 10313 - Bukiet z polnych kwiatów
Symbol: 10313
Dostępność: 18 szt.
Cena: 241.16 Cena przed promocją: 267.95 -10%
Symbol: 10313
Dostępność: 18 szt.
Cena: 241.16 Cena przed promocją: 267.95 -10%
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 939 |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | LEGO® Icons |
| Głębokość opakowania | 57 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 615 g |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Wysokość produktu | 470 mm |
| Wysokość opakowania | 382 mm |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 260mm |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl