LEGO Botanical Collection 10328 - Bukiet róż
Symbol: 10328
Dostępność: 11 szt.
Cena: 251.06 Cena przed promocją: 278.96 -10%
Symbol: 10328
Dostępność: 11 szt.
Cena: 251.06 Cena przed promocją: 278.96 -10%
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Ilość elementów | 822 |
| Seria | LEGO® Icons |
| Wysokość produktu | 310 mm |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Wysokość opakowania | 380 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 822 g |
| Szerokość opakowania | 260 mm |
| Szerokość | 383mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 263mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl