LEGO Botanical Collection 10344 - Dracena sandera
Symbol: 10344
Dostępność: 22 szt.
Cena: 129.83 Cena przed promocją: 144.26 -10%
Symbol: 10344
Dostępność: 22 szt.
Cena: 129.83 Cena przed promocją: 144.26 -10%
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 325 |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Seria | LEGO® Icons |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 367 g |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 262mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl