LEGO Botanical Collection 10347 - Mały bukiet żółtych kwiatów
Symbol: 10347
Dostępność: 30 szt.
Cena: 124.34 Cena przed promocją: 138.16 -10%
Symbol: 10347
Dostępność: 30 szt.
Cena: 124.34 Cena przed promocją: 138.16 -10%
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 373 |
| Zalecany wiek | 9 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | LEGO® Icons |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 220 mm |
| Szerokość opakowania | 191 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 328 g |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Głębokość opakowania | 61 mm |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 260mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl