LEGO Botanical Collection 10348 - Klon palmowy Bonsai
Symbol: 10348
Dostępność: 2 szt.
Cena: 234.77 Cena przed promocją: 260.85 -10%
Symbol: 10348
Dostępność: 2 szt.
Cena: 234.77 Cena przed promocją: 260.85 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Ilość elementów | 474 |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | BOTANICALS |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 240 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 556 g |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Wysokość opakowania | 382 mm |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 70mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl