LEGO Botanical Collection 10349 - Wesołe roślinki
Symbol: 10349
Dostępność: 1 szt.
Cena: 81.95 Cena przed promocją: 91.05 -10%
Symbol: 10349
Dostępność: 1 szt.
Cena: 81.95 Cena przed promocją: 91.05 -10%
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | BOTANICALS |
| Zalecany wiek | 9 lat+ |
| Ilość elementów | 217 |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 281 g |
| Wysokość opakowania | 141 mm |
| Głębokość opakowania | 48 mm |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 140mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl