LEGO Botanical Collection 11501 - Bukiet tulipanów
Symbol: 11501
Dostępność: 18 szt.
Cena: 260.74 Cena przed promocją: 289.71 -10%
Symbol: 11501
Dostępność: 18 szt.
Cena: 260.74 Cena przed promocją: 289.71 -10%
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 576 |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | BOTANICALS |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Wysokość produktu | 360 mm |
| Głębokość opakowania | 71 mm |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 790 g |
| Wysokość opakowania | 382 mm |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 380mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl