LEGO Botanical Collection 11504 - Skrzydłokwiat
Symbol: 11504
Dostępność: 30 szt.
Cena: 234.77 Cena przed promocją: 260.85 -10%
Symbol: 11504
Dostępność: 30 szt.
Cena: 234.77 Cena przed promocją: 260.85 -10%
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Ilość elementów | 474 |
| Seria | BOTANICALS |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 700 g |
| Wysokość opakowania | 282 mm |
| Głębokość opakowania | 76 mm |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 282mm |
| Wysokość | 260mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl