LEGO Botanical Collection 11505 - Grzyby leśne
Symbol: 11505
Dostępność: 30 szt.
Cena: 377.58
Symbol: 11505
Dostępność: 30 szt.
Cena: 377.58
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | BOTANICALS |
| Ilość elementów | 806 |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,02 kg |
| Głębokość opakowania | 71 mm |
| Szerokość opakowania | 382 mm |
| Szerokość | 262mm |
| Długość | 382mm |
| Wysokość | 79mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl