LEGO Botanical Collection 11509 - Kwitnący kaktus
Symbol: 11509
Dostępność: 11 szt.
Cena: 122.99 Cena przed promocją: 136.65 -10%
Symbol: 11509
Dostępność: 11 szt.
Cena: 122.99 Cena przed promocją: 136.65 -10%
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | BOTANICALS |
| Ilość elementów | 482 |
| Zalecany wiek | 9 lat+ |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Głębokość opakowania | 61 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 450 g |
| Szerokość opakowania | 191 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 190mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl