LEGO Botanical Collection 11510 - Gałązki magnolii
Symbol: 11510
Dostępność: 30 szt.
Cena: 204.75 Cena przed promocją: 227.50 -10%
Symbol: 11510
Dostępność: 30 szt.
Cena: 204.75 Cena przed promocją: 227.50 -10%
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 435 |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Seria | BOTANICALS |
| Instrukcja | Tak |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Wysokość produktu | 390 mm |
| Szerokość opakowania | 282 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 480 g |
| Głębokość opakowania | 59 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 57mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl