LEGO Botanical Collection 11511 - Lilie wodne
Symbol: 11511
Dostępność: 30 szt.
Cena: 186.91
Symbol: 11511
Dostępność: 30 szt.
Cena: 186.91
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 9 lat+ |
| Seria | BOTANICALS |
| Ilość elementów | 259 |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Głębokość opakowania | 61 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 343 g |
| Szerokość opakowania | 191 mm |
| Szerokość | 67mm |
| Długość | 194mm |
| Wysokość | 262mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl