LEGO Botanical Collection 11514 - Kosmosy
Symbol: 11514
Dostępność: 30 szt.
Cena: 75.98
Symbol: 11514
Dostępność: 30 szt.
Cena: 75.98
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 171 |
| Zalecany wiek | 9 lat+ |
| Seria | BOTANICALS |
| Instrukcja | Tak |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 162 g |
| Szerokość opakowania | 141 mm |
| Wysokość opakowania | 191 mm |
| Głębokość opakowania | 46 mm |
| Szerokość | 141mm |
| Długość | 191mm |
| Wysokość | 50mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl