LEGO City 60400 - Gokarty i kierowcy wyścigowi
Symbol: 60400
Dostępność: 4 szt.
Cena: 41.55 Cena przed promocją: 46.17 -10%
Symbol: 60400
Dostępność: 4 szt.
Cena: 41.55 Cena przed promocją: 46.17 -10%
| Specyfikacja | |
| Liczba minifigurek do zabawy | 2 szt. |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 99 |
| Seria | City |
| Zalecany wiek | 5 lat+ |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Wysokość opakowania | 141 mm |
| Szerokość opakowania | 157 mm |
| Głębokość opakowania | 45 mm |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 55mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl