LEGO City 60407 - Czerwony, piętrowy autokar
Symbol: 60407
Dostępność: 2 szt.
Cena: 120.24 Cena przed promocją: 133.60 -10%
Symbol: 60407
Dostępność: 2 szt.
Cena: 120.24 Cena przed promocją: 133.60 -10%
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 384 |
| Zalecany wiek | 7 lat+ |
| Seria | City |
| Instrukcja | Tak |
| Liczba minifigurek do zabawy | 5 szt. |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Głębokość opakowania | 74 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 589 g |
| Wysokość opakowania | 220 mm |
| Szerokość opakowania | 259 mm |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 260mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl