LEGO City 60423 - Tramwaj miejski ze stacją
Symbol: 60423
Dostępność: 12 szt.
Cena: 361.55 Cena przed promocją: 401.72 -10%
Symbol: 60423
Dostępność: 12 szt.
Cena: 361.55 Cena przed promocją: 401.72 -10%
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 811 |
| Liczba minifigurek do zabawy | 6 szt. |
| Zalecany wiek | 7 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | City |
| Głębokość produktu | 530 mm |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Szerokość opakowania | 540 mm |
| Wysokość opakowania | 280 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,59 kg |
| Głębokość opakowania | 75 mm |
| Szerokość | 278mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 535mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl