LEGO City 60445 - F1 Ciężarówka z bolidami RB20 i AMR24 F1
Symbol: 60445
Dostępność: 14 szt.
Cena: 370.49 Cena przed promocją: 411.66 -10%
Symbol: 60445
Dostępność: 14 szt.
Cena: 370.49 Cena przed promocją: 411.66 -10%
| Specyfikacja | |
| Liczba minifigurek do zabawy | 5 szt. |
| Ilość elementów | 1086 |
| Zalecany wiek | 8 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | City |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Szerokość opakowania | 536 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,7 kg |
| Wysokość opakowania | 280 mm |
| Głębokość opakowania | 77 mm |
| Szerokość | 535mm |
| Długość | 275mm |
| Wysokość | 75mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl