LEGO City 60462 - Zestaw z helikopterem, wozem strażackim i łodzią podwodną
Symbol: 60462
Dostępność: 19 szt.
Cena: 238.69 Cena przed promocją: 265.21 -10%
Symbol: 60462
Dostępność: 19 szt.
Cena: 238.69 Cena przed promocją: 265.21 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 7 lat+ |
| Ilość elementów | 874 |
| Liczba minifigurek do zabawy | 3 szt. |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | City |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Szerokość opakowania | 382 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,07 kg |
| Głębokość opakowania | 94 mm |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 265mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl