LEGO City 60469 - Centralny dworzec kolejowy
Symbol: 60469
Dostępność: 3 szt.
Cena: 342.39 Cena przed promocją: 380.43 -10%
Symbol: 60469
Dostępność: 3 szt.
Cena: 342.39 Cena przed promocją: 380.43 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 7 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 752 |
| Liczba minifigurek do zabawy | 6 szt. |
| Seria | City |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 330 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Wysokość opakowania | 350 mm |
| Szerokość opakowania | 375 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,72 kg |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Szerokość | 373mm |
| Długość | 88mm |
| Wysokość | 350mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl