LEGO City 60479 - Furgonetka policyjnego konwoju więziennego
Symbol: 60479
Dostępność: 8 szt.
Cena: 83.30 Cena przed promocją: 92.56 -10%
Symbol: 60479
Dostępność: 8 szt.
Cena: 83.30 Cena przed promocją: 92.56 -10%
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | City |
| Ilość elementów | 198 |
| Liczba minifigurek do zabawy | 3 szt. |
| Zalecany wiek | 6 lat+ |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 191 mm |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 370 g |
| Głębokość opakowania | 61 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 60mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl