LEGO City 60489 - Odrzutowiec kontra samochód
Symbol: 60489
Dostępność: 18 szt.
Cena: 113.41 Cena przed promocją: 126.01 -10%
Symbol: 60489
Dostępność: 18 szt.
Cena: 113.41 Cena przed promocją: 126.01 -10%
| Specyfikacja | |
| Liczba minifigurek do zabawy | 2 szt. |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 6 lat+ |
| Ilość elementów | 259 |
| Seria | City |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 441 g |
| Wysokość opakowania | 220 mm |
| Szerokość opakowania | 260 mm |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 60mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl