LEGO City 60491 - Laweta dla motocykli
Symbol: 60491
Dostępność: 7 szt.
Cena: 76.47 Cena przed promocją: 84.97 -10%
Symbol: 60491
Dostępność: 7 szt.
Cena: 76.47 Cena przed promocją: 84.97 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 4 lata+ |
| Liczba minifigurek do zabawy | 2 szt. |
| Seria | City |
| Ilość elementów | 88 |
| Instrukcja | Tak |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 330 g |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Głębokość opakowania | 46 mm |
| Wysokość opakowania | 191 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 42mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl