LEGO City 60493 - Ciężarówka F1 z bolidem Audi F1
Symbol: 60493
Dostępność: 8 szt.
Cena: 182.57 Cena przed promocją: 202.86 -10%
Symbol: 60493
Dostępność: 8 szt.
Cena: 182.57 Cena przed promocją: 202.86 -10%
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 508 |
| Zalecany wiek | 7 lat+ |
| Liczba minifigurek do zabawy | 3 szt. |
| Seria | City |
| Instrukcja | Tak |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Szerokość opakowania | 260 mm |
| Wysokość opakowania | 280 mm |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 75mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl