LEGO City 60505 - Zestaw z samolotem, ciężarówką serwisową i poduszkowcem
Symbol: 60505
Dostępność: 6 szt.
Cena: 258.27 Cena przed promocją: 286.97 -10%
Symbol: 60505
Dostępność: 6 szt.
Cena: 258.27 Cena przed promocją: 286.97 -10%
| Specyfikacja | |
| Liczba minifigurek do zabawy | 3 szt. |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 7 lat+ |
| Seria | City |
| Ilość elementów | 990 |
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Głębokość opakowania | 94 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,28 kg |
| Szerokość opakowania | 382 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 95mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl