LEGO Classic 11041 - Kreatywne dinozaury
Symbol: 11041
Dostępność: 2 szt.
Cena: 132.98 Cena przed promocją: 147.75 -10%
Symbol: 11041
Dostępność: 2 szt.
Cena: 132.98 Cena przed promocją: 147.75 -10%
| Specyfikacja | |
| Seria | Classic |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 450 |
| Zalecany wiek | 5 lat+ |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Głębokość opakowania | 76 mm |
| Szerokość opakowania | 282 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 541 g |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 260mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl