LEGO Creator 31109 Statek piracki
Symbol: 31109
Dostępność: 1 szt.
Cena: 812.82
Symbol: 31109
Dostępność: 1 szt.
Cena: 812.82
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Klocki do budowania |
| Zalecany wiek | 9 lat+ |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Seria | Creator |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Wysokość produktu | 370 mm |
| Długość produktu | 460 mm |
| Szerokość | 475mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 375mm |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl