LEGO Creator 3w1 31165 - Dzikie zwierzęta: Rodzina pand
Symbol: 31165
Dostępność: 0 szt.
Cena: 179.96 Cena przed promocją: 199.95 -10%
Symbol: 31165
Dostępność: 0 szt.
Cena: 179.96 Cena przed promocją: 199.95 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 8 lat+ |
| Seria | Creator |
| Ilość elementów | 626 |
| Instrukcja | Tak |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Głębokość opakowania | 76 mm |
| Szerokość opakowania | 282 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 809 g |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 78mm |
| Wysokość | 260mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl