LEGO Disney 43197 - Lodowy Zamek
Symbol: 43197
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1278.01 Cena przed promocją: 1420.01 -10%
Symbol: 43197
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1278.01 Cena przed promocją: 1420.01 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 14 lat+ |
| Ilość elementów | 1709 |
| Liczba minifigurek do zabawy | 6 szt. |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Disney |
| Szerokość opakowania | 374 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,77 kg |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wysokość opakowania | 578 mm |
| Głębokość opakowania | 112 mm |
| Wysokość produktu | 650 mm |
| Szerokość | 580mm |
| Długość | 375mm |
| Wysokość | 115mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl