LEGO Disney 43265 - Kraina lodu: Zamek w Arendelle
Symbol: 43265
Dostępność: 7 szt.
Cena: 121.62 Cena przed promocją: 135.13 -10%
Symbol: 43265
Dostępność: 7 szt.
Cena: 121.62 Cena przed promocją: 135.13 -10%
| Specyfikacja | |
| Liczba minifigurek do zabawy | 3 szt. |
| Ilość elementów | 177 |
| Zalecany wiek | 5 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Disney |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Szerokość opakowania | 189 mm |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 372 g |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 60mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl