LEGO Disney 43273 - Kalendarz adwentowy na 2025 rok
Symbol: 43273
Dostępność: 0 szt.
Cena: 62.77 Cena przed promocją: 69.74 -10%
Symbol: 43273
Dostępność: 0 szt.
Cena: 62.77 Cena przed promocją: 69.74 -10%
| Specyfikacja | |
| Seria | Disney |
| Ilość elementów | 231 |
| Liczba minifigurek do zabawy | 4 szt. |
| Zalecany wiek | 5 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Głębokość opakowania | 71 mm |
| Szerokość opakowania | 382 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Szerokość | 389mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 262mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl