LEGO Disney 43283 - Zamek Kopciuszka i jej zwierzęcych przyjaciół
Symbol: 43283
Dostępność: 12 szt.
Cena: 136.65
Symbol: 43283
Dostępność: 12 szt.
Cena: 136.65
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Disney |
| Ilość elementów | 149 |
| Liczba minifigurek do zabawy | 1 szt. |
| Zalecany wiek | 4 lata+ |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 463 g |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Szerokość opakowania | 260 mm |
| Wysokość opakowania | 220 mm |
| Szerokość | 222mm |
| Długość | 261mm |
| Wysokość | 67mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl