LEGO Disney 43294 - Mała wieża Roszpunki
Symbol: 43294
Dostępność: 30 szt.
Cena: 91.05
Symbol: 43294
Dostępność: 30 szt.
Cena: 91.05
| Specyfikacja | |
| Seria | Disney |
| Liczba minifigurek do zabawy | 2 szt. |
| Ilość elementów | 171 |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 5 lat+ |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Głębokość opakowania | 44 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 263 g |
| Wysokość opakowania | 190 mm |
| Szerokość opakowania | 203 mm |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 191mm |
| Wysokość | 51mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl