LEGO Duplo 10428 - Duży interaktywny pociąg miejski
Symbol: 10428
Dostępność: 8 szt.
Cena: 581.36 Cena przed promocją: 645.96 -10%
Symbol: 10428
Dostępność: 8 szt.
Cena: 581.36 Cena przed promocją: 645.96 -10%
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 103 |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ baterii | AAA |
| Liczba minifigurek do zabawy | 4 szt. |
| Zalecany wiek | 3 lata+ |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | DUPLO® |
| Szerokość produktu | 990 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,5 kg |
| Szerokość opakowania | 521 mm |
| Wysokość opakowania | 480 mm |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Szerokość | 530mm |
| Długość | 479mm |
| Wysokość | 135mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl