LEGO Duplo 10463 - Dinozaur Spidey-Rex i Zielony Goblin
Symbol: 10463
Dostępność: 13 szt.
Cena: 72.37 Cena przed promocją: 80.41 -10%
Symbol: 10463
Dostępność: 13 szt.
Cena: 72.37 Cena przed promocją: 80.41 -10%
| Specyfikacja | |
| Seria | DUPLO® |
| Ilość elementów | 25 |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 2 lata+ |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Głębokość opakowania | 118 mm |
| Wysokość opakowania | 191 mm |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 463 g |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 116mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl