LEGO Duplo 10475 - Maszyny budowlane 3 w 1
Symbol: 10475
Dostępność: 7 szt.
Cena: 95.63 Cena przed promocją: 106.25 -10%
Symbol: 10475
Dostępność: 7 szt.
Cena: 95.63 Cena przed promocją: 106.25 -10%
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 2 lata+ |
| Liczba minifigurek do zabawy | 2 szt. |
| Seria | DUPLO® |
| Ilość elementów | 22 |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość opakowania | 259 mm |
| Głębokość opakowania | 94 mm |
| Szerokość opakowania | 280 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 664 g |
| Szerokość | 95mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 280mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl