LEGO Duplo 10914 - Pudełko z klockami Deluxe
Symbol: 10914
Dostępność: 2 szt.
Cena: 203.45 Cena przed promocją: 226.06 -10%
Symbol: 10914
Dostępność: 2 szt.
Cena: 203.45 Cena przed promocją: 226.06 -10%
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 85 |
| Nauka kolorów | Tak |
| Bezpieczne dla dzieci | Tak |
| Książeczka obrazkowa w zestawie | Tak |
| Nauka liczb | Tak |
| Przeznaczone dla dzieci | Tak |
| Zalecany wiek | 1,5 roku+ |
| Seria | DUPLO® |
| Kolor produktu | Wielokolorowy |
| Waga brutto | 1,431 kg |
| Szerokość produktu | 370 mm |
| Waga netto | 1,302 kg |
| Wysokość produktu | 262 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 245mm |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl