LEGO Editions 43013 - Kylian Mbappe - piłkarskie momenty
Symbol: 43013
Dostępność: 30 szt.
Cena: 125.71 Cena przed promocją: 139.68 -10%
Symbol: 43013
Dostępność: 30 szt.
Cena: 125.71 Cena przed promocją: 139.68 -10%
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 10 lat+ |
| Ilość elementów | 490 |
| Liczba minifigurek do zabawy | 1 szt. |
| Seria | Editions |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Głębokość opakowania | 75 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 598 g |
| Szerokość opakowania | 259 mm |
| Wysokość opakowania | 219 mm |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 260mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl